رنگ ایربراش، رنگ برنز مخصوص رنگ پاش بدن

رنگ ایربراش برنزه مخصوص بدن

مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

لوسیون رنگ برنزه مخصوص دستگاههای ایربراش ، رنگ پاش و دوش رنگ بدن محصول ایتالیا، دارای تاییدیه بهداشت و ماندگاری بالا میباشد. رنگ برنزه That'so رنگی کاملا گیاهی و سازگار با تمامی پوستهاست. رنگی که این لوسیونها به پوست شما میدهد کاملا متفاوت و همان رنگی است که در دستگاههای سولاریوم و یا حمام آفتاب بدنبال آن بوده اید.

thatso-1.jpg

مواد تشکیل دهنده لوسیون (رنگ) برنزه کننده :

برنزه کننده های طیبعی پوست از ماده ای بنام دی هیدروکسی استون DHA تشکیل میشوند. در کرم ها ، لوسیونها و اسپری های اتوبرنز نیز از همین ماده برای رنگ کردن پوست استفاده میشود. هیدروکسی استون بر خلاف نور آفتاب و اشعه فرابنفش آن به پوست آسیب نمیزند، چون مانند آفتاب موجب افزایش ملانین پوست به واسطه تحریک سلولهای رنگدانه ساز (ملانوییت) نمی شود. بلکه عملکرد اینگونه مخصولات، روی شاخی یعنی خارجی ترین لایه پوست است. به عبارت بهتر پوست شما به این دلیل برنزه میشود که واکنشی میان هیدروکسی استون و پروتیینهای پوست بوجود می آید. چون این مواد (لوسیونها ، کرم ها و اسپری های برنزه کننده) فقط رنگ طبیعی هستند و نیاز به تاباندن اشعه آفتاب یا استفاده از دستگاه سولاریوم ندارند، بی خطر هستند و میتوان بجای روشهای پر خطر از این مواداستفاده کرد. برای اینکه پوست توسط این مواد رنگ بگیرد باید حدود 2 تا 4 ساعت صبر کرد. این رنگ طی 6 تا 7 روز با دوش گرفتن و شستشو و با ریزش لایه شاخی پوست از بین میرود.

رنگ برنزه

خصوصییات مواد تشکیل دهنده  That’so Ultra Dark :

دارای دی هیدروکسی تان، که یک کربو هیدرات ساده که از منابع گیاهی استخراج می شود. این ماده با آمینو اسید لایه خارجی پوست واکنش می دهد و یک رنگ بسیار شبیه پوست بسیار برنزشده در آفتاب (شکلاتی تیره) تبدیل می کند. این رنگ در حدود 1 هفته تا زمانی که پوست  خود، را احیا و جوان کند بر روی پوست بدن شما بدون نیاز به تمدید کننده برنز می ماند.


Aloe Barbadensis یک ماده است که از گیاه آلوورا استخراج شده و برای آبرسانی به پوست برای مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده پوست را برای ساعت ها نرم و لطیف کرده و هچنین اثر درمانی ملایم برای التهاب پوست و اثر محافظتی برای اپیدرم پوست دارد.

این محلول برنز کننده رنگ نارنجی برروی پوست شما باقی نگذاشته و به صورت تیکه تیکه پوست شما برنز نشده (همانند بسیاری از  اتو برنزها) و یا از پوست شما محو نمی شود  و به پوست شما یک رنگ شکلاتی تیره درخشان و یکدست می دهد.

Matrixyl، یک لیپوپپتید است که این ترکیب از یک اسید چرب آمیخته با اسیدهای آمینه یک جزء اصلی برای مبارزه و جلوگیری از چین و چروک است. جزء فعال آن میکرو کلاژن، پپتید دیگری است که چین و چروک را به طور موثر همانند رتینول بدون سوزش پوست کاهش می دهد .

رنگ برنزه

از مزیتهای ویژه این رنگ :

1- قابل استفاده برای صورت و بدن

2- به لباس رنگ نمی دهد.

3- بعد از خشک شدن روی پوست لک نمی شود.

4- با یکبار استفاده به رنگ دلخواه می رسید.

5- کاملا گیاهی با طیف رنگی شکلاتی تیره 

6- این لوسیون ها در بسته بندی های یک لیتری موجود است.

7- محصول شرکت دارویی کیو - مد ایتالیا

8- ضد چروک و پیری پوست ، دارای خاصیت درمانی

9- مورد تایید و استفاده تمامی سالنهای زیبایی ایران


 

برای خرید محصول کلیک کنید

محصولی از کشور ایتالیا

پوستی برنزه و جذاب بدون نیاز به آفتاب


 

برگزیده مقالات


330.jpg
سه شنبه, 12 شهریور 1392 20:44
1297300117.jpg
پنجشنبه, 13 تیر 1392 17:30
rimel1.jpg
سه شنبه, 05 شهریور 1392 23:49
2011-nail-art.jpg
یکشنبه, 30 تیر 1392 09:27

فروشگاه (قیمت محصولات)

فروشگاه آرایشی

سوالی در ذهن شماست؟

مشاوره تلگرامی با کارشناسان

09212274257

LiveZilla Live Help