کرم برنزه کننده، اسپری برنزه

کرم و اسپری اتوبرنزه

مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

برنزه کننده

 

- روشهای طولانی و سخت را فراموش کنید

- پوستی برنزه و لطیف با استفاده از رنگهای طبیعی

- استفاده سریع و آسان با رایحه بادام

- محصول شرکت Q-med ایتالیا


چگونه برای مدت طولانی برنزه بمانید :

1. پیش از استفاده از محصولات خود برنزه‌ كننده اندكی از آن را روی قسمت كوچكی از پوست (قسمتی كه زیاد در چشم نباشد) امتحان كرده تا ببينید چگونه پوست شما به آن واكنش نشان می‌دهد.

2. ترکيبات برنزه‌ کننده به سلول‌های مرده بيشتر از سلول‌های زنده مي‌چسبد. بهتر است براي اينکه نتيجه بهتري بگيريد، ابتدا سلول‌های مرده و پوسته‌ها را از سطح پوست‌تان تميز کنيد تا مطمئن شويد به صورت يکدست برنزه میشويد. بهترین روش برای خلاصی از این سلول‌های مرده استفاده از لیف است.

3. استفاده از مرطوب‌کننده‌ها بعد از پاکسازي پوست (پوسته‌ريزی پوست يا از بين بردن سلول‌هاي مرده) امری بسيار مهم است چرا که با اين کار به DHA اجازه مي‌دهيد به صورت يکنواخت و يکدست به سلول‌ها بچسبد پس قبل از استفاده از برنزه‌کننده‌ها، پوست خود را با لايه‌اي نازک از مرطوب‌کننده، بپوشانيد.

4.  از صورت خود شروع كرده و به‌تدریج به سمت پایین بیایید. از دوسـت خود برای پوشش پشت خود كمك بگیرید.

5. پس از اتمام كار دست‌های خود را فورا بشویید. البته بهتر است از یک دستکش لاتکسی استفاده کنید.

6. روی مفاصل، مثل زانو و آرنج مقدار كمتری از ماده اتوبرنز بماليد تا بيش از حد سياه نشوند.

7. هر روز پوست خود را سایش دهید تا پوست‌های مرده از پوست‌تان جدا شوند و هر 3، 4 روز یك‌بار مجددا از برنزه‌ كننده استفاده كنید تا زمانی كه به رنگ دلخواه خود دست یابید.

برنزه


نحوه استفاده از اسپری برنزه کننده :

این اسپری برنزه کننده قابل استفاده برای صورت و بدن می باشد و نحوه استفاده آن بدین صورت است پوست باید پاکیزه و عاری از هر گونه مواد آرایشی باشد .اسپری را در دست گرفته و مقابل ناحیه مورد نظر با فاصله نگهدارید . از بالا به پایین اسپری  کرده و مجددا از همان مسیر  برگردید تا اسپری تمام سطوح  پوست را بپوشاند. سپس حدود 10 تا 15 دقیقه منتظر شوید تا رنگ روی پوست خشک شود. بعد از آن لباس بپوشید به مدت 4 تا 5 ساعت ناحیه ای که اسپری کرده اید نباید آب بخورد و تا حد امکان سعی کنید از فعالیت هایی که موجب تعرق میشود پرهیز کنید. پس از گذشت این زمان میتوانید حمام کنید و به راحتی پس از آن از هر لباسی استفاده کنید و یا هر فعالیتی را انجام دهید . این رنگ در حدود 4 تا 7 روز بسته به نوع پوست ماندگاری خواهد داشت . لازم به ذکر است استفاده از مرطوب کننده طی این روزها به ماندگاری رنگ کمک میکند.

برنزه کننده طبعی

نحوه استفاده از کرم (ژل) و فوم برنزه کننده :

این کرم یا فوم با نام تجاری That’so جهت استفاده سریع و آسان برای صورت و بدن میباشد. که روش استفاده آن در ادامه توضیح داده شده است پوست باید پاکیزه و عاری از هر گونه مواد آرایشی  باشد کرم یا فوم را روی موضع با حرکات چرخشی دست آنقدر بمالید تا به صورت کامل و یک دست جذب شود. بهتر است روی قسمتهای تیره تر مانند زانو و آرنج کمتر استفاده کنیم . سپس حدود 10 دقیقه  منتظر شوید  تا رنگ کاملا روی پوست خشک شود . بعد از آن لباس بپوشید. به مدت 4 تا 5 ساعت از فعالیتهایی که موجب  تعرق میشود  پرهیز کنید سپس میتوانید حمام کنید  و به راحتی پس از آن از هر لباسی استفاده کنید و یا هر فعالیتی را انجام دهید. این رنگ  در حدود 4 تا 7 روز بسته به نوع پوست ماندگاری خواهد داشت.  لازم به ذکر است استفاده از  مرطوب کننده  طی این روزها به ماندگاری رنگ کمک میکند.

 

برای خرید محصول کلیک کنید

محصولی از کشور ایتالیا

پوستی برنزه و جذاب بدون نیاز به آفتاب

 

برگزیده مقالات


angor.jpg
یکشنبه, 10 شهریور 1392 18:23
1297377731_red-lips.jpg
چهارشنبه, 02 مرداد 1392 09:37
lase.jpg
جمعه, 01 شهریور 1392 17:37
4444.jpg
سه شنبه, 25 تیر 1392 10:46

فروشگاه (قیمت محصولات)

فروشگاه آرایشی

سوالی در ذهن شماست؟

مشاوره تلگرامی با کارشناسان

09212274257

LiveZilla Live Help