کرم برنزه کننده، اسپری برنزه

کرم و اسپری اتوبرنزه

مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

برنزه کننده

 

- روشهای طولانی و سخت را فراموش کنید

- پوستی برنزه و لطیف با استفاده از رنگهای طبیعی

- استفاده سریع و آسان با رایحه بادام

- محصول شرکت Q-med ایتالیا

 

مواد تشکیل دهنده کرم و اسپری برنزه کننده :

برنزه کننده های طیبعی پوست از ماده ای بنام دی هیدروکسی استون DHA تشکیل میشوند. در کرم ها ، لوسیونهای ایربراش و اسپری های اتوبرنز نیز از همین ماده برای رنگ کردن پوست استفاده میشود. هیدروکسی استون بر خلاف نور آفتاب و اشعه فرابنفش آن به پوست آسیب نمیزند، چون مانند آفتاب موجب افزایش ملانین پوست به واسطه تحریک سلولهای رنگدانه ساز (ملانوییت) نمی شود. بلکه عملکرد اینگونه مخصولات، روی شاخی یعنی خارجی ترین لایه پوست است. به عبارت بهتر پوست شما به این دلیل برنزه میشود که واکنشی میان هیدروکسی استون و پروتیینهای پوست بوجود می آید. چون این مواد (لوسیونهای ایربراش ، کرم ها و اسپری های برنزه کننده) فقط رنگ طبیعی هستند و نیاز به تاباندن اشعه آفتاب یا استفاده از دستگاه سولاریوم ندارند، بی خطر هستند و میتوان بجای روشهای پر خطر از این مواد استفاده کرد. برای اینکه پوست توسط این مواد رنگ بگیرد باید حدود 2 تا 4 ساعت صبر کرد. این رنگ طی 6 تا 7 روز با دوش گرفتن و شستشو و با ریزش لایه شاخی پوست از بین میرود.

کدام اتوبرنز خوش‌رنگ‌ترین است :

هنگام مراجعه به داروخانه با انواع متفاوتی از این نوع محصولات مواجه خواهید شد كه قیمت‌های متفاوتی دارند، علت این تفاوت غلظت متفاوت مواد موجود در آنهاست. معمولا در فرآورده‌های اتوبرنز از غلظت‌های 0.5 تا 5 درصد DHA استفاده میشود اما اگر رنگ برایتان مهم است باید بدانید كه خوش‌رنگ‌ترین آنها مربوط به غلظت 3 درصد است همچنین كرم‌های اتوبرنزه مرغوب چرب نیستند و پایداری رنگ دارند. باید یادآور شوم كه استفاده از غلظت‌های بالاتر و استفاده به دفعات كمتر باعث به‌ وجود آمدن رنگ یكنواخت‌تری روی پوست شما میشود و استفاده از غلظت‌های كمتر و به دفعات بیشتر نمیتواند چنین رنگ یكنواختی را به‌وجود بیاورد. بنابراین بهتر است در روز یك‌بار از یك لایه كرم، لوسیونهای ایربراش یا اسپری روی پوست‌تان استفاده كنید نه چند بار چون زیبایی و دوام آن بیشتر خواهد بود.

چگونه برای مدت طولانی برنزه بمانید :

1. پیش از استفاده از محصولات خود برنزه‌ كننده اندكی از آن را روی قسمت كوچكی از پوست (قسمتی كه زیاد در چشم نباشد) امتحان كرده تا ببينید چگونه پوست شما به آن واكنش نشان می‌دهد.

2. ترکيبات برنزه‌ کننده به سلول‌های مرده بيشتر از سلول‌های زنده مي‌چسبد. بهتر است براي اينکه نتيجه بهتري بگيريد، ابتدا سلول‌های مرده و پوسته‌ها را از سطح پوست‌تان تميز کنيد تا مطمئن شويد به صورت يکدست برنزه میشويد. بهترین روش برای خلاصی از این سلول‌های مرده استفاده از لیف است.

3. استفاده از مرطوب‌کننده‌ها بعد از پاکسازي پوست (پوسته‌ريزی پوست يا از بين بردن سلول‌هاي مرده) امری بسيار مهم است چرا که با اين کار به DHA اجازه مي‌دهيد به صورت يکنواخت و يکدست به سلول‌ها بچسبد پس قبل از استفاده از برنزه‌کننده‌ها، پوست خود را با لايه‌اي نازک از مرطوب‌کننده، بپوشانيد.

4.  از صورت خود شروع كرده و به‌تدریج به سمت پایین بیایید. از دوسـت خود برای پوشش پشت خود كمك بگیرید.

5. پس از اتمام كار دست‌های خود را فورا بشویید. البته بهتر است از یک دستکش لاتکسی استفاده کنید.

6. روی مفاصل، مثل زانو و آرنج مقدار كمتری از ماده اتوبرنز بماليد تا بيش از حد سياه نشوند.

7. هر روز پوست خود را سایش دهید تا پوست‌های مرده از پوست‌تان جدا شوند و هر 3، 4 روز یك‌بار مجددا از برنزه‌ كننده استفاده كنید تا زمانی كه به رنگ دلخواه خود دست یابید.

برنزه


نحوه استفاده از اسپری برنزه کننده :

این اسپری برنزه کننده قابل استفاده برای صورت و بدن می باشد و نحوه استفاده آن بدین صورت است پوست باید پاکیزه و عاری از هر گونه مواد آرایشی باشد .اسپری را در دست گرفته و مقابل ناحیه مورد نظر با فاصله نگهدارید . از بالا به پایین اسپری  کرده و مجددا از همان مسیر  برگردید تا اسپری تمام سطوح  پوست را بپوشاند. سپس حدود 10 تا 15 دقیقه منتظر شوید تا رنگ روی پوست خشک شود. بعد از آن لباس بپوشید به مدت 4 تا 5 ساعت ناحیه ای که اسپری کرده اید نباید آب بخورد و تا حد امکان سعی کنید از فعالیت هایی که موجب تعرق میشود پرهیز کنید. پس از گذشت این زمان میتوانید حمام کنید و به راحتی پس از آن از هر لباسی استفاده کنید و یا هر فعالیتی را انجام دهید . این رنگ در حدود 4 تا 7 روز بسته به نوع پوست ماندگاری خواهد داشت . لازم به ذکر است استفاده از مرطوب کننده طی این روزها به ماندگاری رنگ کمک میکند.

برنزه کننده طبعی

نحوه استفاده از کرم (ژل) و فوم برنزه کننده :

این کرم یا فوم با نام تجاری That’so جهت استفاده سریع و آسان برای صورت و بدن میباشد. که روش استفاده آن در ادامه توضیح داده شده است پوست باید پاکیزه و عاری از هر گونه مواد آرایشی  باشد کرم یا فوم را روی موضع با حرکات چرخشی دست آنقدر بمالید تا به صورت کامل و یک دست جذب شود. بهتر است روی قسمتهای تیره تر مانند زانو و آرنج کمتر استفاده کنیم . سپس حدود 10 دقیقه  منتظر شوید  تا رنگ کاملا روی پوست خشک شود . بعد از آن لباس بپوشید. به مدت 4 تا 5 ساعت از فعالیتهایی که موجب  تعرق میشود  پرهیز کنید سپس میتوانید حمام کنید  و به راحتی پس از آن از هر لباسی استفاده کنید و یا هر فعالیتی را انجام دهید. این رنگ  در حدود 4 تا 7 روز بسته به نوع پوست ماندگاری خواهد داشت.  لازم به ذکر است استفاده از  مرطوب کننده  طی این روزها به ماندگاری رنگ کمک میکند.

 

برای خرید محصول کلیک کنید

محصولی از کشور ایتالیا

پوستی برنزه و جذاب بدون نیاز به آفتاب

 

برگزیده مقالات


exte.jpg
چهارشنبه, 30 مرداد 1392 20:22
pir.jpg
چهارشنبه, 30 مرداد 1392 21:00
342.jpg
شنبه, 16 شهریور 1392 15:35
zed.jpg
پنجشنبه, 24 مرداد 1392 11:09

فروشگاه (قیمت محصولات)

فروشگاه آرایشی

سوالی در ذهن شماست؟

مشاوره تلفنی با کارشناسان فروش و آموزش

021 88928410

LiveZilla Live Help