معجزه ی مصرف سبزیجات در زیبایی پوست

مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

vegetables1.jpgسبزیجات علاوه بر اثرات مستقیم بر زیبایی پوست، رنگ پوست را روشن جلوه داده و …نتایج تحقیقات دانشمندان انگلیسی از تاثیر مثبت سبزیجات بویژه سبزیجات با رنگ سبز بر روی پوست و سلامتی  افزودند: سبزیجات تاثیر بسیار بالایی در پیشگیری و درمان بیماری های بدخیم نقش دارند. زیبایی پوست

به گزارش ایران ناز، سبزیجات علاوه بر اثرات مستقیم بر زیبایی پوست، رنگ پوست را روشن جلوه داده و در بهبود بسیاری از عوارض جلدی سهم بسزایی ایفا می کنند.محققان مذکور توصیه کرده اند که افراد برای زیباتر شدن به جای پناه آوردن به داروهای شیمیایی، سبزیجات بخورند.

اولین نکته در مورد سبزیجات، میزان کالری پایین آنها است. بنابراین به افرادی که رژیم های لاغری می گیرند مصرف سبزیجات توصیه می شود.از سوی دیگر چربی سبزیجات نیز بسیار پایین و فاقد کلسترول است، از این رو می تواند از بروز بیماری های قلبی در افراد جلوگیری کند.

سبزیجات دارای سدیم پایینی هم هستند. سدیم بیش از حد، باعث بروز فشار خون در افراد می شود. علاوه بر آن سبزیجات منبع غنی ویتامین ها و مواد معدنی می باشند و از بروز انواع سرطان ها جلوگیری کنند.مواد فیبردار نیز به وفور در سبزی ها یافت می شود به همین دلیل مصرف سبزیجات ریسک ابتلا به سرطان روده را نیز کاهش می دهد.

مطلب:پرشین وی

 

برگزیده مقالات


444.jpg
دوشنبه, 07 مرداد 1392 12:40
varze.jpg
جمعه, 01 شهریور 1392 10:11
xxx.jpg
شنبه, 26 مرداد 1392 15:59
images2.jpg
سه شنبه, 12 شهریور 1392 20:53

فروشگاه (قیمت محصولات)

فروشگاه آرایشی

سوالی در ذهن شماست؟

مشاوره تلگرامی با کارشناسان

09212274257

LiveZilla Live Help